Tüm Ev Konut Sigortası

Ürün Hakkında Başvuru

Başınıza her şey gelebilir. Peki evinizin başına neler gelebilir?Evinizi ve eşyalarınızı; yangından hırsızlığa, depremden su baskınına kadar koruyan Konut Sigortaları, sizi evinizle ilgili yüklerden kurtarıyor ve mutluluğunuzu güvence altına alıyor. Niçin konut sigortası yaptırmalısınız? İster kiracı ister ev sahibi olalım hepimiz yaşadığımız yeri/evimizi risklere karşı güvence altına almak isteriz. Evinizi birçok riske karşı koruyacak olan dayanak ise Sigorta’dır. Evinizi tüm risklere karşı güvence altına aldığınızda, poliçenizin teminatları kapsamında zararınız karşılanacaktır. Evinizde oluşacak hasarlar sonucunda yatırımlarınızı kaybetmemek için mutlaka konut sigortanızı yaptırmalısınız. Konutunuzu sigortalatarak konut özelliklerinize göre değişen primlerle tüm evinizi hatta eşyalarınızı güvence altına alabilirsiniz.

Kimler yaptırabilir?

İster ev sahibi olun ister kiracı. Herkesin ihtiyaçları düşünülerek oluşturulmuş teminat seçeneklerinden dilediğinizi seçerek evinizi sigortalayabilirsiniz.

Sigortanın Kapsamı Nelerdir?

Evinizde meydana gelebilecek doğal afet sonucu hasarları veya çeşitli kazalar sonucu oluşacak kayıplarınıza karşı evinizi güvence altına alan paket bir sigorta hizmetidir. Dilerseniz evinizdeki eşyaları da bu poliçe ile teminat altına alabilirsiniz. Ek teminatları da poliçenize dahil ederek evinizdeki bir hasardan dolayı komşunuza verdiğiniz zararlar için de sigorta yaptırabilirsiniz. Ana teminatlar poliçenizde standart olarak sunulan teminatlardır.

- Yangın
- Yıldırım
- İnfilak - Dahili Su
- Fırtına
- Yer Kayması
- Sel ve Su Baskını
- Duman
- Hava Taşıtları Çarpması
- Kara Taşıtları Çarpması
- Hırsızlık
- Kar Ağırlığı
- İkametgah Değişikliği Masrafları
- Enkaz Kaldırma Masrafları
- Dolu
- Yakıt Sızması
- Elektrik Hasarları
- Kazaen Kırılma
- Ferdi Kaza
- Üçüncü Şahıslara Karşı Mali Mesuliyet
- Ray Kulüp Hizmetleri
- Medline Acil Sağlık Hizmeti

Ek teminatlar poliçenizde standart olarak sunulan teminatlar dışında isteğinize bağlı olarak eklenebilecek teminatlardır.

- Deprem ve Yanardağ Püskürmesi
- Grev, Lokavt, Kargaşalık, Halk Hareketleri, Kötü Niyetli Hareketler ve Terör.
- Cam Kırılması
   1. Deniz Taşıtları Çarpması
   2. Kira Kaybı
   3. Yangın ve İnfilak Mali Sorumluluğu

Başvuru Detayları